Hayashi

Geçici moda akımlarının ve moda eğilimlerinin ötesinde...

Hayashi ürünleri; Amerikan teknolojisi ile Japon sadeliği ve Avrupa estetiğinin mükemmel bir sentezidir.

Bu anlayış, bugün var olup ertesi gün unutulan moda akımlarına karşı koyarak, fonksiyonel ve amaca uygun olarak üretilen her bir Hayashi ürününü modası geçmeyen bir klasik haline getirmiştir. Hayashi ürünleri her moda akımında, her çağda kullanılmak üzere oluşturulmuştur.

Hayashi'nin felsefesi sadelik ve kullanım kolaylığını bir anahtar olarak görür; Kalite kalıcı olandır,
ürün performansı sonsuzdur. Modası geçmeyen tek sey vardır: Stil

Sadelikte Hayashi
Değisik saç tiplerinin bakımı için temizleyiciler, yumusatıcılar, özel amaçlı kullanımlar için oluşturulmuş ürünler ve şekil vericiler yaratılmıştır. Her tip saç için önerilebilecek, kullanımı kolay ve farklı ürünler bulunmaktadır.

Kalitede Hayashi
Hayashi saç bakım serisini oluşturan ürünler, kaliteli maddelerin dikkatle dengelenmiş karışımlarından oluşur. Her ürünün kalitesi ve güvenirliliği için ambalajlar doldurulmadan önce, 24 saat süren bakteri testleri yapılmaktadır. Kalite, Hayashi'nin ilk prensibidir.

Ürün Peformansında Hayashi
Hayashi'nin değişik amaçlar için oluşturduğu ürünlerden çok az miktarda kullanılarak istenilen kalıcı sonuçlara ulaşılabilir. Profesyonel stilistler, Hayashi kullanarak yaratma özgürlüğüne ulaşabilirler. Kolayca ve çaba sarfetmeden...

Sonsuza dek Hayashi
Profesyonel güzellik endüstrisinin gereksinimlerinin farkında olan Hayashi bu gereksinimlerin karşılanması için gerekli olan çalışmaları sürdürmektedir. Ürün teknolojisinden, perakende satışta gerekli olan eğitime kadar destek olan Hayashi, stilistlerin ve müşterilerin gereksinimlerinin bilincindedir.

... Bugün ve yarın.