Ürün Ara

Ürünün adını veya barkodunu yazın Hızlı bulun

Detaylı Ara

0
MENÜ

Kozmetikcim.com ve firmamız hakkında

Merhaba

2003 yılında  faaliyete geçen firmamız network ve yazılım sektöründe uzmanlaşan ekibiyle birlikte edindiği tecrübeyle 2006 yılında Türkiye'nin ilk sadece kozmetik ürünleri satan www.kozmetikcim.com sitemizi hizmete aldık.. Gurur duyarak söylüyoruz açılışı yaptığımız 2006 yılında kozmetik ürünleri satan tek bir internet sitesi bile mevcut değildi. O zamanlar kozmetik ürünleri özellikle parfüm ve makyaj ürünleri internet üzerinde satış yapamazsınız diye sürekli eleştiri aldık.  Ancak biz ısrarla ve kararlılıkla yatırımımızdan vazgeçmedik.

2023 yılı itibariyle tam 17 yıldır kozmetik sektöründe en uzun süre internetten satış hizmeti veren firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 6 yıl önce hizmet kalitemizi daha üst seviyeye çıkarmak için İstanbul Kadıköy mağazamızı hizmete sunduk.

Bugün geldiğimiz noktada sitemizde satışa sunduğumuz ürünlerin yaklaşık % 85 oranında ürünleri stoklu olarak mağazamızdan müşterilerimize aynı gün kargo çerçevesinde en kısa sürede ulaştırır hale geldik.  Ayrıca firmamız diğer e-ticaret sitelerine tedarikci olarak hizmet vermekte olup toptan satış kanalıda mevcuttur.

Saygılarımla

Genel Müdür
Kozmetikcim Kozmetik Ürünleri Paz.İhr.İht.Tic.Ltd.ŞtiGiriş Yapın

Giriş

Şifremi unuttum?

Üye değil misiniz?

İsterseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Ama üye olmak birkaç saniyenizi almaz. Bunun yanında Facebook hesabınız varsa tek tıkla anında üye olabilirsiniz.

Kozmetikcim’e üye olun

Menü
Kapat

Sepetim