Üye Ol Giriş Yap

Telefonla Sipariş

0 (216) 706 1515

Ara
0 0 TL
Sepetinizde "0" ürün bulunmaktadır.

Dilediğiniz ürünü sipariş vermek için önce sepetinize eklemeniz gerekmektedir.
sitemizden her çıkışınızda sepetiniz silinir. İlginizi çeken ve hemen satın almayı düşünmediğiniz ürünleri üye olarak Favori Listenizde saklayabilirsiniz.

Alışverişe Devam Et

Parfümler % 60 a varan indirimli

PASTEL % 20 a varan indirim

+100 TL Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

100 TL altı siparişlerde kargo ücreti 4.9 TL

80 TL Üzeri Siparişlerde Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.

Kadıköy Mağazamız Hizmetinizde

Kozmetikcim.com ve firmamız hakkında

Merhaba

Biz de çoğumuz gibi uzun mesai saatleriyle çalışan , çalıştığımız kurumlarda değişik görevler yürüten kişilerdik. İşimiz gereği alışverişe ayıracak vaktimiz azaldıkça e-ticaret ile tanıştık 2000 li yılların başında çok güzel çalışan siteler de vardı kendimizi çok kötü hissettiren alışveriş siteleri de ,bu alışverişlerden edindiğimiz tecrübeler ve çalıştığımız kurumsal firmaların ilke ve etik kurallarından çok şey öğrendik , ama biz Türkler için en önemli hususun müşteriye verilen güven , gösterilen özen ve verilen söz  olduğunu hiçbir zaman  unutmadık  , eğitimlerimiz de elektronik  üzerine olduğu için,   internetin sunduğu imkanlar dünyasında biz de olalım istedik ; 2003 senesinde tüm altyapı ,yazılım ve tasarım çalışmalarını alanlarında uzman dostlarımızla beraber tamamlayarak  aile şirketimiz Alpağut Ltd.Şti olarak Türkiye'nin ilk sadece kozmetik ürünleri satan sitesi olan  www.kozmetikcim.com  e-alışveriş sitelerimizi açtık.
Ve geçen yıllar içinde daha fazla kazanç uğruna ürün orijinalliği ve hizmet kusursuzluğundan taviz vermeyerek her biri kendi alanında uzmanlaşan sitelerimizle e alışveriş konusunda bir güven markası olmayı başardık .

Biz kozmetikcim.com olarak bu dürüst ve duyarlı çizgimizi verdiğimiz hizmete yansıtarak güzelliğinize katkıda bulunmaya devam etmek istiyoruz.

Saygılarımla

Giriş Yapın

Şifremi unuttum?

Giriş

Üye değil misiniz?

İsterseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Ama üye olmak birkaç saniyenizi almaz. Bunun yanında Facebook hesabınız varsa tek tıkla anında üye olabilirsiniz.

Kozmetikcim’e üye olun

Şu anda mobil sürümde geziniyorsunuz. İsterseniz masaüstü sürüme dönebilirsiniz.

Masaüstü Sürüme Git

Mobil Sürüme Devam Et